Najukochańsza Mamo Moja! Całuję Twoje ręce. Wiem, że jesteś jedyną osobą, która kocha mnie takim jakim jestem. Kochasz mnie w chwilach smutnych i radosnych, zawsze jesteś moją przyjaciółką. Marzę o tym, aby każdy dzień przyniósł Ci Mamusiu Kochana same radości, szczęście i zadowolenie. Będę się starał pomóc Ci w tym tak jak tylko potrafię najlepiej. Chcę Ci powiedzieć Mamusiu, że bardzo Cię kocham chociaż czasem sprawiam Ci przykrość i ból. Przepraszam za wszystko co złe...
Ty obchodzisz święto swoje, Ja na warcie muszę stać. I życzenia na tę chwilę, Tylko stąd Ci muszę słać.
Kochana mamo, przez serce życzę wielkich dobroci, których nie zliczę... Zaś serce Twoje, od kiedy żyję gorąco dla mnie i mocno bije!!!
Dzień Matki jest raz w roku, Szczęśliwy i pełen uroku. W tym dniu pragnę złożyć Ci życzenia: Zdrowia szczęścia i powodzenia.
Z okazji Twojego dnia Mamo. Za wczoraj i dziś, zawsze tak samo, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności. Za wszystkie dla mnie trudy i starania składam Ci dzisiaj podziękowania.
Kiedy wchodze do domu i w oczy twe patrze zawsze odnajduje w nich zrozumienie, zawsze odnajduje w nich wybaczanie. Nigdy na nic tego nie zamienie. Mamo to dla Ciebie proste ale jakże ważne słowa bądź zazsze zdrowa, zawsze uśmiechnięta i zawsze szczęśliwa, tak jak zawsze jesteś troskliwa. To dla Ciebie Mamo!!!!!
Ty mnie mamo wychowałaś, Nauczyłaś syna żyć. Nocami przy wózku stałaś, Abym zdrowym w życiu był. Dziś dzień Twego święta, Syn Twój też pamięta. Więc śle Ci życzenia, Zdrowia szczęścia powodzenia.
Najdroższa Mamo! Zawsze cierpliwa, oddana, troskliwa, Zawsze śpiesząca z pomocą, Żyj w szczęściu i zdrowiu Sto lat!
Mamo, tak bardzo Cię kocham I dziękuję Ci za Twój uśmiech, Który ogrzewa mnie w różnych Chwilach życia, a najbardziej Dziękuję Ci za to, że jesteś
Kochana Mamo W dniu Twojego święta Życzę Ci dużo zdrowia, pomyślności Uśmiechu na co dzień i optymizmu
Jest tylko jedna istota na świecie - pamiętaj! Która Ci krew swą odda do ostatka! Jest jedno słowo, jedyne, tak wielkie, tak święte, To jedyne słowo - to Matka...