Najukochańsza Mamo Moja! Całuję Twoje ręce. Wiem, że jesteś jedyną osobą, która kocha mnie takim jakim jestem. Kochasz mnie w chwilach smutnych i radosnych, zawsze jesteś moją przyjaciółką. Marzę o tym, aby każdy dzień przyniósł Ci Mamusiu Kochana same radości, szczęście i zadowolenie. Będę się starał pomóc Ci w tym tak jak tylko potrafię najlepiej. Chcę Ci powiedzieć Mamusiu, że bardzo Cię kocham chociaż czasem sprawiam Ci przykrość i ból. Przepraszam za wszystko co złe...
Ty obchodzisz święto swoje, Ja na warcie muszę stać. I życzenia na tę chwilę, Tylko stąd Ci muszę słać.
Kochana mamo, przez serce życzę wielkich dobroci, których nie zliczę... Zaś serce Twoje, od kiedy żyję gorąco dla mnie i mocno bije!!!
Dzień Matki jest raz w roku, Szczęśliwy i pełen uroku. W tym dniu pragnę złożyć Ci życzenia: Zdrowia szczęścia i powodzenia.
Z okazji Twojego dnia Mamo. Za wczoraj i dziś, zawsze tak samo, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności. Za wszystkie dla mnie trudy i starania składam Ci dzisiaj podziękowania.
Kiedy wchodze do domu i w oczy twe patrze zawsze odnajduje w nich zrozumienie, zawsze odnajduje w nich wybaczanie. Nigdy na nic tego nie zamienie. Mamo to dla Ciebie proste ale jakże ważne słowa bądź zazsze zdrowa, zawsze uśmiechnięta i zawsze szczęśliwa, tak jak zawsze jesteś troskliwa. To dla Ciebie Mamo!!!!!
Ty mnie mamo wychowałaś, Nauczyłaś syna żyć. Nocami przy wózku stałaś, Abym zdrowym w życiu był. Dziś dzień Twego święta, Syn Twój też pamięta. Więc śle Ci życzenia, Zdrowia szczęścia powodzenia.
Najdroższa Mamo! Zawsze cierpliwa, oddana, troskliwa, Zawsze śpiesząca z pomocą, Żyj w szczęściu i zdrowiu Sto lat!
Mamo, tak bardzo Cię kocham I dziękuję Ci za Twój uśmiech, Który ogrzewa mnie w różnych Chwilach życia, a najbardziej Dziękuję Ci za to, że jesteś
Kochana Mamo W dniu Twojego święta Życzę Ci dużo zdrowia, pomyślności Uśmiechu na co dzień i optymizmu
Jest tylko jedna istota na świecie - pamiętaj! Która Ci krew swą odda do ostatka! Jest jedno słowo, jedyne, tak wielkie, tak święte, To jedyne słowo - to Matka...

Gotowy SMS

Gotowe SMSy na każdą okazję. Najlepszy zbiór smsów w sieci. Serwis GotowySMS zawiera bardzo dużą ilość przeróżnych życzeń SMS. Jeśli nie masz pomysłu na ciekawe życzenia dla Twojej rodziny lub znajomych to dobrze trafiłeś. Mamy przygotowane życzenia odpowiednie na każdy moment.