przepraszam Cię za moje zachowanie za to zrobie zrobiłem i robię
Tak nie myślałem i tego nie chciałem. Głupio wyszło i jest mi bardzo przykro. Proszę cię jednak o wyrozumiałość, bo szkoda psuć tego, co było fajne.
To już się więcej nie powtórzy. Mam nadzieję, że ten drobny incydent nie zepsuje naszych dobrych stosunków.
To koniec... mnie, mojego świata. Ty odszedłeś, zostawiłeś, serce me rozdarłeś, z oczu łzy wycisnąłeś. Straciłam Cię na zawsze, a może wcale nie miałam... może mi się wydawało, może to był sen - najpiękniejszy w moim życiu, ale tylko sen. Przebacz, nie chciałam Cię zranić aż tak.
Żałuję tych słow wypowiedzianych w gniewie i złości, naprawdę to wcale tak nie myślę. Czy możemy o tym już nie rozmawiać? Przyślij mi chociaż kropkę, na znak że już się nie gniewasz ;*
Spóźniłem się na ten pociąg i na następny. No dobrze, zachowałem się jak drań i debil. Poproszę o łagodny wymiar kary, na swoją obronę mam to, że Cię kocham.
Przepraszam za słońce, przepraszam za deszcz, przepraszam za co tylko chcesz. Nie bardzo wiem, czemu jesteś na mnie zła, ale spotkajmy się, to ci wszystko wytłumaczę.
Przebacz. Jestem tylko mężczyzną.
Odpisz na me wiadomości, to poniecham swojej złości. Może nawet Cię przytulę, gdy pomruczysz do mnie czule.
Głupio wyszło, ale przecież Cię kocham, mój robaczku. Przecież nie będziesz się gniewać na swojego koteczka?!
Gdzie znajdziesz drugiego durnia takiego jak ja? Kto cię kocha i w nocy, i za dnia? No, przyznaj się, że jestem wyjątkowy. Uśmiechasz się już?
Dopiero teraz zrozumiałam, jak bardzo jesteś dla mnie ważny. Czuję się strasznie, bo mam świadomość, że skrzywdziłam kogoś, kogo nie chciałam. Wybacz mi proszę...