Przyjdz do mnie nago... nago... nago...dzine osma bedziemy sie pier... pier... pier...nikami dzielic bedziemy sie ruch... ruch... ruch...u drogowego uczyc co ty na to?
Jupi ja jej złodziej ukradł ci klej , więc tego złodzieja o chodnik powycieram,a jak już go wytre majtkami w dół powiesze na szkolnym trzepaku atam dostanie za swoje jak zlodziej na wieszaku.
Otrzymałeś właśnie albańskiego wirusa. Ponieważ my w Albanii nie jesteśmy zbyt rozwinięci technologicznie, nasz wirus jest wirusem manualnym. Oznacza to, iż prosimy abyś skasował wszystkie pliki na HDD - ale wcześniej rozesłał ten tekst do wszystkich swoich znajomych Dzięki za współpracę i polecamy się na przyszłość. Albańscy hackerzy.
Bóg mnie stworzył bo wie co to jest piekno Ciebie bo ma poczucie humoru :)
Choroba Parkinsona niewiele rozni się do Alzheimera. Co to za roznica czy zapomnisz gdzie zostawiles piwo czy je wylejesz!
1, 2, 3, dzis Allacha spotkasz Ty!!!
Przychodzi baba do lekarza, a lekarz też baba...
UWAGA !!! PROSZE SIE NIE RUSZAC ! TERAZ USMIECH !!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Co sie gapisz? Sniegu nie widziales?!
(o o) - to sa cycuszki szczescia, ktore musisz wyslac w ciagu doby do pieciu osob, jak tego nie zrobisz, to ci grozi dozywocie bez seksu
..... .. ..... . . . ... .. . ... .. . . Ospa zaatakowala twoj telefon! Lepiej go nie dotykaj! - lekarz
.. . . . . . . . . . . . . ... . .. .... . . .. . .. . . . .. . .. . .. .... .. .. . . . . ..... .. ... . .. CO??? zaczelo kropic?!