PIERDZI DZWON PIERDZI DZWON ,A JA Z TĘSKNOTY UMIERAM ,A TY BAWISZ SIĘ ŚWIETNIE NA TYM BALU KTÓRY PODAROWAŁ CI LAS
Gdy Cie nie ma każdy kawałek mojego serca za Tobą tęskni... Gdy Cie nie ma twarz którą znam też za Tobą tęskni... Gdy Cie nie ma słowa które chcę usłyszeć by przebrnąć przez dzień i czuć się dobrze! To tęsknie za Tobą...
Coraz smutniej mi bez Ciebie, coraz ciężej jest mi żyć. Moje serce pragnie Ciebie i chce zawsze z Tobą być.
Bez Ciebie tak pusto i oczom i ustom. Śmiech schował się w kącie i sni. Wieczory się dłużą bo czasu zbyt dużo. Nikt bliski nie puka do drzwi. Tak wiele jest złego, szarego groźnego, że smutno i płakać się chce. Mijają soboty, pamietaj więc o tym, że komuś bez Ciebie jest źle.
Myślę o Tobie i dniem, i nocą, gdy blade gwiazdy na niebie migocą, więc nadsłuchując Twojego imienia, kocham i tęsknię, i ślę pozdrowienia.
Choć mi smutno, nadziei nie tracę, że rozłąka przeminie jak sen, znów pod rękę pójdziemy na spacer, musi przyjść... i nadejdzie ten dzień!
Czegoś mi brak, czegoś pięknego. Dotyku ust, uśmiechu Twego. Twych czułych słów, słodkich jak miód. Oczu kochanych, szeptu Twych warg. Twej obecności, czyli Twej miłości.
Jest coś takiego, czego pragnę, za czym po nocach szlocham, bowiem pragnę powiedzieć, jak Cię ogromnie kocham.
W moim życiu zjawiłaś się nagle, jak obłok na niebie. Teraz myślę ciągle o Tobie i smutno mi bez Ciebie.

Gotowy SMS

Gotowe SMSy na każdą okazję. Najlepszy zbiór smsów w sieci. Serwis GotowySMS zawiera bardzo dużą ilość przeróżnych życzeń SMS. Jeśli nie masz pomysłu na ciekawe życzenia dla Twojej rodziny lub znajomych to dobrze trafiłeś. Mamy przygotowane życzenia odpowiednie na każdy moment.