U kobiet nie są najważniejsze nogi Tylko serce, które bije między nimi.
Każda część mego ciała jest na ciebie napalona i niczym wąż chcę się wślizgnąć w twe ramiona pełzać będę po tobie i syczeć do momentu aż ty zaczniesz krzyczeć.
Miłość to piękna wróżka, która prowadzi do łóżka, a z łóżka do szpitala i ma się małego krasnala.
Chce cię doprowadzić - jak wodę do wrzenia - do najwyższych szczytów podniecenia - a Gdy zaczniesz kipieć - ja chce wszystkie soki z Ciebie wypić!
Chce Cię schrupać i całować, kąsać, lizać i smakować, chce Cię kochać, czule pieścić, chce w łóżeczku Cię umieścić. Wycałować usta, ciało by szeptało ciągle mało!
Ptasia grypa dziś panuje wszystkie ptaki likwiduje. Schowaj swego w jakąś dziurkę by uchronić jego skórkę. Cipka jest jak izolacja nie zagraża ci kastracja!
A więc tak mój Cukiereczku - zjem Cię wolno, po troszeczku, zacznę od uszka i zaciągnę Cię do łóżka, tak będziemy się kochali, że aż łóżko się rozwali.
Powiedziała dupa cipie: nie będziemy żyli w kupie bo ty pierdzisz hałasujesz kutasowi humor psujesz! Na to dupa rozgniewana: ciebie prują Tobie płacą a mnie klepią chuj wie za co!
Gdy sterczące widzę cycki wpadam w nastrój poetycki.
A teraz ja puchowy miś, dorwę Ciebie we śnie dziś... Moje dłonie będą Cię rozpieszczały i wszystkie ciuszki z Ciebie ściągały, by moje usta na Twoim ciele szalały!
Naga i taka piękna leżysz na brzegu łóżka, pośladki na poduszce... szczęśliwa ta poduszka.
Kiedy przyjdę i Cię złapie zrobimy to na kanapie, w wannie, łóżku, i gdzie wolisz jeśli tylko mi pozwolisz.